מיומנו של חוקר 4 : " אינסטינקט בסיסי"


מיכל, בחורה צעירה ונאה, אשר למדה איתי ביחד בעבר בבית הספר, יצרה עימי קשר דרך עמוד הפייסבוק שלי, וכתבה לי: "ראיתי שפרסמת לאחרונה שאתה חוקר פרטי, אני צריכה את עזרתך".

הצעתי למיכל, אותה לא ראיתי שנים רבות, שנשב לכוס קפה ואשמח לעזור לה בכל מה שהיא תצטרך.

זכרתי כי בבית הספר מיכל הייתה בחורה נאה מאד, וכאשר פגשתי אותה חשבתי כי למרות הזמן שחלף, השנים עשו לה רק טוב.

מיכל, כיום, בחורה צעירה ונאה, בסביבות גיל 33 ואם לשניים. לאחר שיחת חולין קצרה , בה סיפרה לי על מעשיה בימים אלה, התעניינתי מהי סיבת הפנייה אלי,לאחר שנים רבות שבהן לא דיברנו.

מיכל סיפרה שהיא נשואה כבר שבע שנים לבחור בשם דביר, אותו הכירה בעבודה.

דביר, איש נדל"ן ואמיד מאד. לדבריה, הוא תמיד היה בחור שמשך את תשומת לבן של הנשים סביבו, וזה מה שבעצם גרם לה להימשך אליו מלכתחילה.

בתחילת ימי הנישואים האהבה בניהם פרחה ומעולם לא חששה כי דביר "רועה בשדות זרים", אך בשנה האחרונה חל שינוי אשר גרם לה לחשוב אחרת.

מיכל, שהייתה אישה אינטואיטיבית מאד, החלה לשים לב לכל מיני שינויים בהתנהגותו של בדביר. בתחילה לא ייחסה לכך יותר מידי משמעות, אך בהמשך החלה לחשוד.

אחד הסממנים הראשונים אשר הדליקו לה נורה אדומה הייתה, שדביר היה לוקח את הטלפון הנייד שלו לכל מקום. באחת הפעמים היא שמה לב כי גם כאשר הוא ירד להוציא את הזבל, הוא לקח עימו את הטלפון הנייד. הסברתי למיכל שאכן זה אומנם סימן "מחשיד", אך אינו מספיק.

בהמשך היא סיפרה לי על סימנים מחשידים נוספים – לדוגמא, שבתקופה האחרונה דביר רכש מספר חולצות חדשות, וזה מוזר, מכוון שמרבית שנות הקשר שלהם הוא מעולם לא אהב לעשות קניות לבדו. בנוסף, בתקופה האחרונה הרבה להישאר לעבוד עד מאוחר, והיא ידעה שדביר לא כ"כ נהנה מהעבודה שלו, בשביל להישאר בה מעבר לצורך.

מכיוון שלמיכל לא היה כסף רב משל עצמה, והיא לא יכלה להוציא הרבה כסף בפתאומיות מחשבון הבנק המשותף שלה ושל דביר, מבלי לעורר חשד, הצעתי לה שנבצע מעקב ממוקד אחרי דביר במועד מסוים בו היא חושדת שהבגידה מתרחשת.

על מנת "לגרות" עוד יותר את דביר הצעתי למיכל שתכין את דביר מראש שבעוד יומיים היא רוצה לצאת ל"ערב עם חברות", וכי היא מתכננת להשאיר באותו ערב את ילדיהם אצל הוריה, היות וידוע לה שמדובר בערב בו הוא לרוב "חוזר מאוחר מהרגיל".

עובדה זאת בעצם נתנה לדביר גירוי וזמן פנוי, מבלי לחשוש שמיכל תשאל הרבה שאלות כאשר יחזור הביתה מאוחר. פניתי אל אחד מצוותי העוקבים המיומן שלי, והם התייצבו מחוץ למקום עבודתו של דביר עד שזיהו אותו והחלו במעקב אחריו.

דביר, שכנראה היה אדם חשדן וחכם, נסע בעיר ועצר מספר פעמים בשולי הדרך – כאילו הוא מרגיש שיש צוות של עוקבים אחריו.

כאשר צוות העוקבים שלי דיווחו לי על כך מהשטח, הבנתי כי דביר נוקט באמצעי זהירות ולוקח בחשבון כי ייתכן ועוקבים אחריו. ואכן, בסוף היום התברר לי כי דביר הצליח לחמוק מהם.

בשלב זה הזעקתי צוות עוקבים נוסף , עם רכב נוסף, ולאחר שביצענו לו תרגיל הטעייה הצלחנו לעקוב אחריו ללא כל חשד מצידו. לאחר מספר שעות של מעקב, בהם דביר נכנס ויצא מכל מיני מקומות, הוא עצר לפתע בבניין מגורים רחוק מאד ממקום מגוריו.

בחורה צעירה עלתה לרכב של דביר וניתן היה להבחין מיד כי הם מתחבקים ומתנשקים, בדרך אותה לא ניתן לפרש לשתי פנים. זמן קצר לאחר מכן הם נצפו כאשר הם נכנסים למלונית קטנה בעיר, אשר משכירה חדרים לפי שעה.

לאחר שהחוקרים שלי דיווחו לי את המאורעות מהשטח, החלטנו כי התיעוד בשלב הזה הינו מספק.

יצרתי קשר עם מיכל וקבעתי עמה פגישה ביום למחרת, כאשר הראיתי לה את סרטון הווידאו היא הייתה בשוק ואמרה: "הבחורה בסרטון זאת חנה! היא עובדת איתי!". יומיים לאחר מכן מיכל התקשרה להודות לי וסיפרה לי, שדביר ביחד עם חפציו כבר מזמן נזרקו מהבית. היא הוסיפה ואמרה שהיא שמחה שהיא גילתה את האמת, ואמרה לי שתמיד כדאי לסמוך על "אינסטינקט בסיסי" של אישה.

*אם אהבתם את הסיפור אשמח לשיתוף

שרגא איסוף מידע וחקירות 03-5440977 / 050-7404376 shragainfo@gmail.com

**תודה רבה לטל חגי על עריכת התוכן.

Featured Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook - White Circle